facebook web
Zadzwoń do nas! +48 502 308 308

Warsaw UNIT z logiem Warty

Na szczycie biurowca Warsaw UNIT zawisło logo Warty – jednej z wiodących firm ubezpieczeniowych w Polsce, która do nowej siedziby przeniesie się na przełomie III i IV kw. 2021 r. Obecnie logo Warty jest najwyżej umiejscowionym logotypem w Polsce.

Minęło półtora roku od momentu podpisania przez Wartę umowy najmu nowej siedziby firmy, która na przełomie III i IV kw. 2021 znajdzie się w biurowcu Warsaw UNIT. Na szczycie powstającego budynku już teraz można zobaczyć logotyp Warty. To kolejny wyjątkowy moment dla firmy, która w obecnym roku obchodzi jubileusz 100-lecia swojej działalności.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z montażu logotypu.

– Warsaw UNIT to jeden z najnowocześniejszych budynków biurowych, jakie powstają w Polsce. Innowacyjne rozwiązania, komfortowe warunki do pracy czy wyjątkowa komunikacja z innymi punktami Warszawy, ale także innymi miastami Polski, zdecydowały, że to ten biurowiec będzie od przyszłego roku nową siedzibą Warty. Zapewni ona naszej firmie efektywniejsze wykorzystanie potencjału zespołu i wesprze dynamiczny rozwój Warty w kolejnych latach – mówi Michał Dwurzyński, dyrektor Departamentu Administracji w Warcie i dodaje: Cieszymy się, że właśnie zakończył się kolejny etap prac, jakim był montaż logotypu Warty. Cała operacja trwała kilkanaście dni i składała się z kilku zaawansowanych technologicznie etapów. Ważącą kilkaset kilogramów konstrukcję można już z łatwością dostrzec na szczycie wieżowca znajdującego się przy rondzie Daszyńskiego 1 w Warszawie.

Ciekawe liczby:

  • 196 m – na takiej wysokości zostało zamontowane logo Warty, to obecnie najwyżej umieszczony logotyp w całej Polsce,
  • 90 godz. – tyle trwał montaż logotypu,
  • 7 alpinistów pracowało nad montażem logotypu,
  • Niemal 600 kg – tyle waży zamontowany logotyp,
  • 4,5 metra – tyle wynosi wysokość logotypu,

Ponad 200-metrowy wieżowiec położony przy rondzie Daszyńskiego 1 zapewni wszystkim najemcom około 57 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na 45 piętrach. Warta wynajęła ponad 20 tys. mkw. na najwyższych, biurowych piętrach budynku. Umowę podpisano na 10 lat.


Dawid Korszeń
Rzecznik Prasowy
Chmielna 85/87
00-850 Warszawa