facebook web
Zadzwoń do nas! +48 502 308 308

Wspólny produkt Warty i Nest Bank już w ofercie

Z Indeksu Bezpieczeństwa Finansowego, zrealizowanego na zlecenie Nest Banku wynika, że aż 41% Polaków obawia się o swoją finansową przyszłość. Jednocześnie aż 63% z nich deklaruje, że bezpieczeństwo finansowe kojarzy im się z posiadaniem oszczędności, które stanowią zabezpieczenie w przypadku nieprzewidzianych wydatków, czasowego ograniczenia dochodów czy innych nagłych wydatkach, na które nie mają wpływu. Produkt Nest Spokojne Lata powstał w odpowiedzi na potrzeby tych, którzy chcą chronić swoich najbliższych i regularnie gromadzić pieniądze na przyszłość.

Nest Spokojne Lata to polisa zaprojektowana przez spółkę życiową Warty. Zapewnia ona ochronę ubezpieczeniową przy jednoczesnej możliwości gromadzenia środków finansowych. Umowa ubezpieczenia Nest Spokojne Lata ma charakter długoterminowy i zakłada regularne opłacanie składki przez cały okres jej trwania.

Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta na okres 10, 15 lub 20 lat w oddziale Nest Banku. Umowę mogą podpisać osoby w wieku 18–55 lat (w przypadku umów 20 letnich umowę mogą podpisać osoby w wieku do 45 roku życia). Składka ubezpieczenia ustalana jest w momencie zawarcia umowy i musi być opłacana regularnie tj. miesięcznie, kwartalnie, półrocznie lub rocznie. Po trzech latach trwania umowy, raz na pięć lat, można zawiesić opłacanie składki na okres 6 miesięcy.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: https://www.nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/nest-spokojne-lata.html 

Materiał nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.


Dawid Korszeń
Rzecznik Prasowy
Chmielna 85/87
00-850 Warszawa