facebook web
Zadzwoń do nas! +48 502 308 308

Jakość Warty ponownie potwierdzona

Warta została wyróżniona tytułem Najbardziej Przyjazny Ubezpieczyciel podczas VII Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń.

Warta została laureatem konkursu Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń w kategorii Najbardziej Przyjazny Ubezpieczyciel. Wyróżnienie zostało przyznane między innymi za wykorzystywanie nowych i użytecznych technologii podnoszących komfort klientów w newralgicznym procesie, jakim jest likwidacja szkód.

Zdaniem kapituły konkursu, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wdrożonym przez Wartę rozwiązywanie problemów klientów staje się szybsze i przyjaźniejsze. Warta między innymi jako pierwszy zakład ubezpieczeń w Polsce dał klientom możliwość zgłoszenia szkody za pomocą aplikacji Facebooka Messenger. Dzięki niej i aplikacji Warta Mobile klient posiadający smartfona może przejść przez proces likwidacji bez konieczności kontaktu telefonicznego czy spotkania z rzeczoznawcą, a wsparcie Chatbota umożliwia kontakt klientom z Warty praktycznie 24 godziny na dobę.

Jak podkreśla organizator wydarzenia, głównym założeniem konkursu Liderzy Świata Bankowości i Ubezpieczeń jest nagrodzenie ludzi, którzy w znaczący sposób przyczynili się do rozwoju sektora bankowego i ubezpieczeniowego w Polsce, jak również najefektywniejszych banków i ubezpieczycieli oraz najciekawszych rozwiązań przez nie wdrożonych.

Załączniki


Dawid Korszeń
Rzecznik Prasowy
Chmielna 85/87
00-850 Warszawa