facebook web
Zadzwoń do nas! +48 502 308 308

Milion za śmiertelny wypadek

Raiffeisen Polbank proponuje swoim klientom nowe, indywidualne ubezpieczenie na życie Warty. „Ochrona na Milion” to wyjątkowy produkt, zabezpieczający bliskich nawet na kwotę miliona złotych. To kolejne ubezpieczenie w portfolio Warty na bardzo wysokie sumy. 

Do oferty Raiffeisen Polbank trafił nowy produkt Warty. Klienci banku mogą skorzystać z indywidualnego ubezpieczenia na życie „Ochrona na Milion”, którego kluczowym zadaniem jest zapewnienie najbliższym ochrony finansowej w momencie śmierci ubezpieczonego w wypadku. Warto przy tym być świadomym, że tylko w ubiegłym tygodniu na polskich drogach zginęło 65 osób (22-28.08.2016). W sytuacji wystąpienia tak tragicznych zdarzeń losowych w tym także śmierci w efekcie ataku terrorystycznego, wskazana w umowie osoba otrzyma świadczenie w wysokości miliona złotych. Pieniądze z polisy umożliwią najbliższym utrzymanie dotychczasowego standardu życia, spłatę zobowiązań i  pomogą odnaleźć się w nowej, trudnej sytuacji.      

- Rosnąca popularność produktów ochronnych, a zwłaszcza tych z wysokimi sumami ubezpieczenia, jest już na polskim rynku faktem. „Ochrona na Milion” jest kolejnym produktem Warty zapewniającym najbliższym bezpieczeństwo finansowe, który przygotowaliśmy wraz z partnerem z sektora bankowego. Ta grupa produktów staje się jednym z  filarów rynku bancassurance w Polsce – mówi Monika Woźniak-Wołek, dyrektor departamentu Bancassurance w Warcie.

- „Ochrona na Milion” to szczególny produkt na polskim rynku, wspiera bowiem najbliższych ubezpieczonego nie tylko wysoką sumą ubezpieczenia. Przygotowaliśmy również bogaty pakiet assistance -  rodzinie zmarłego gwarantujemy pomoc w praktycznym odnalezieniu się w trudnej sytuacji po utracie najbliższej osoby, m.in. przy organizacji pogrzebu oraz przy dokonywaniu formalności spadkowych – mówi Marek Piętka, dyrektor departamentu Rozwoju Produktów w Warcie.

Zawarcie ubezpieczenia „Ochrona na Milion”  odbywa się podczas jednego spotkania, bez potrzeby przeprowadzenia badań lekarskich. Polisą mogą być objęte osoby w wieku od 18 do 70 lat, a okres jej trwania może być elastycznie dopasowywany do potrzeb klienta – umowa zawierana jest bowiem na rok z możliwością automatycznego przedłużenia jej o kolejny okres. Ochrona na wypadek zdarzeń wskazanych w umowie obowiązuje na całym świecie od dnia następnego pod dniu zawarcia umowy. Wniosek o wypłatę świadczenia może być złożony online na stronie www.warta.pl


Dawid Korszeń
Rzecznik Prasowy
Chmielna 85/87
00-850 Warszawa